Деревянные окна, двери, мебель, ручная работа украинских мастеров, Киев

Изготовление окон на заказ
Окна из дерева
Двери из дерева
Изготовление окон на заказ
Справка
Галерея
Деревянные окна

 
 Мебель из дерева
О нас
Заказ, гарантии
Статьи

Деревянные окна
Характеристики

СРОКИ ИЗГОТОВЛЕНИЯ ДЕРЕВЯННЫХ ОКОН
Технологический процесс производства деревянного окна занимает по времени: составление полной спецификации деталей - до 1 дня; профилирование, торцевание, подготовка к покраске деталей окна - до 5 дней; пропитка, покрытие, сушка окна - 10 дней; сборка оконных рам, створок - до 4 дней; изготовление стеклопакета - до 2 дней; установка стеклопакета, фурнитуры, уплотнений - до 4 дней; подготовка к транспортировке - до 1 дня. Итого 27 дней. Это минимальный срок, за который можно изготовить качественное деревянное окно, и не только у нас !

Додаток 4
Гарантійні вимоги до експлуатації виробів
1. Руйнування піни ультрафіолетом може спричинити втрати теплоізоляції, тому необхідно штукатурити пінний шар. У випадку, якщо з вини "Замовника", пінний шар не був захищений штукатуркою, піна набираючи вологу є своєрідним містком холоду, що може привести до промерзання внутрішніх укосів. Виконавець при цьому відповідальності не несе.
2. Ремонтно-будівельні роботи пов'язані з випадом пилу та інших механічних частин повині здійснюватись при закритих вікнах (дверях). У випадку не дотримання цього, "Виконавець" не несе відповідальності за не якісне функціонування фурнітури. Регулювання здійснюється за рахунок Замовника.
3. У вартість договору не входять роботи й послуги із закладення укосів й інші види ремонтно-оздоблювальних робіт.
4. Із придбанням нових вікон (дверей), може виникати ефект "плачучих" вікон, тобто випадання конденсату на внутрішній поверхні склопакету. Це явище вважається не обов'язковим і пояснюється деякими теплофізичними процесами (звичайний парниковий ефект, пов'язаний з герметичністю стулок, підвищеною вологістю в приміщенні й недосконалістю вентиляційних систем).
5. Замовник зобов'язується надати вільний доступ до місця монтажу, безпосередньо бути присутнім при цьому або призначити відповідальну особу.
6. Для покриття деревини використовується система Zobel Gmbh Zowosan. Система покриттів включає антисмольне й антигрибкове покриття Protec. Крім цього вироби покриваються шаром ґрунту й двома шарами акрилового лаку, що повністю зберігає текстуру дерева. Деревина має різні по своїх властивостях волокна, за рахунок чого покриття може бути не однотонним, відповідно до стандартів Zobel це є допуском.
7. Під час монтажу, профілі виробів, що контактують зі стінами вкриваються спеціальною пергаментною смугою, яка не впливає на поверхню деревини. У подальшому при необхідності поверх пергаментної смуги кріпиться захисна плівка, яка вкриває склопакети і конструкцію в цілому на час проведення ремонтно-будівельних робіт. Категорично забороняється наклеювати на поверхню виробів скотч будь-яких різновидів, який впливає на поверхню деревини і ушкоджує лакове покриття, у цьому випадку "Виконавець" не несе відповідальність за якість покриття виробів. Всі захисні плівки на виробах повинні мати вентиляційні отвори, і бути вилучені протягом 1 місяця після монтажних робіт.
8. Під час проведення ремонтно-будівельних робіт пов'язаних з "мокрими процесами" (оштукатурювання стін, ґрунтовка, шпаклівка, заливання стяжок, малярські роботи, шпалери й т.і) особливо в період січень-березень, необхідно використовувати активне провітрювання приміщень, зводячи до мінімуму появу конденсату на віконних блоках.
9. Вологість у приміщенні, де встановлені дерев'яні віконні блоки, не повинна перевищувати 60%, крім того в приміщенні повинен бути забезпечений природний повітрообмін (мікропровітрювання)! Висока вологість може привести до руйнування лаку, утворенню грибка й цвілі. У випадку підвищеної вологості повітря в приміщенні більше 60% або вологості деревини більше 16%, виконавець знімає із себе обов'язки по гарантійному обслуговуванню виробів.
10. Якщо в холодну пору року через різницю температур на вулиці й у приміщенні на закритих поліетиленовою плівкою віконних блоках з'являється конденсат, то його необхідно видаляти за допомогою м'якого ганчір'я, не даючи дерев'яним конструкціям перебувати тривалий час при підвищеній вологості!
11. Повна стабілізація лакофарбового покриття відбувається через два-три тижні після нанесення, тому протягом цього часу, при прямому впливі вологості, можлива поява на поверхні вікна невеликих плям, прояв фактури деревини. Зі зменшенням вологості плями зникають.
12. Дерев'яні вікна (двері) повинні встановлюватись після проведення штукатурних робіт, поклейки шпалер й інших робіт пов'язаних з підвищеною вологістю. У випадку установки вікон (дверей) до закінчення перерахованих вище будівельних робіт, Виконавець не несе гарантійних зобов'язань за якість покриття виробу.
13. Персонал, який проводить ремонтно-будівельні роботи повинен чітко розуміти, що конструкції виготовлені з деревини будь якої породи потребують бережного відношення. Вплив підвищеної вологи, попадання на поверхню будівельних сумішей, механічні ушкодження суттєво впливають на зовнішній вигляд продукції. Для догляду за поверхнею виробів рекомендуємо застосовувати один раз на рік лак Polish Zobel, який можна самостійно наносити на поверхню виробу за допомогою м'якої ганчірки.
Замовник: _____________________ Виконавець: _____________________
Подбор окон
 
Мебель на заказ
Деревянные окна Киев Мебель на заказ
    Прием заказов +380(44)520-12-66 +380(93)362-63-48 E-mail: